O nas

Piesek2

Mój produkt to zbilansowane, domowo gotowane posiłki, dedykowane Twojemu pupilowi, dowożone wprost do domu klienta.
Dieta Twojego pupila to jedna z najważniejszych decyzji, jaką powinieneś podjąć w imieniu swojego czworonoga. Nasza firma powstała w odpowiedzi na problem złych nawyków żywieniowych i otyłości zaobserwowanej u czworonogów. Prawidłowe nawyki żywieniowe, pozwolą cieszyć się Twojemu psu długim i zdrowym życiem.
Psim Daniom przyświeca przede wszystkim miłość do psów.

Żywienie zwierząt domowych to pomijany i często bagatelizowany problem. Najprostszym rozwiązaniem dla właścicieli czworonogów, jest kupno gotowej karmy dostępnej na półkach hipermarketów. Niestety, brak odpowiedniej wiedzy i pośpiech naszych czasów, determinują złe wybory żywieniowe. Składniki, obecne w gotowym jedzeniu dla psa są nie tylko wątpliwej jakości, niejednokrotnie są one niebezpieczne dla zdrowia i życia Twojego pupila!
Pozwól, aby ktoś zajął się żołądkiem Twojego czworonoga w należyty sposób! Zaufaj naszej firmie!
Najprostszym sposobem, aby zbadać jakość jedzenia, jest samodzielne przygotowanie posiłków z najlepszych składników dostępnych na rynku. Psie Dania zrobią to za Ciebie! Dbamy o to, aby komponenty naszych potraw były obrabiane w taki sposób, by w końcowym efekcie zawierały jak najwięcej składników odżywczych. Gotowanie, którego wynikiem jest posiłek bogaty w komponenty mineralne, powinno zostać poddane najwolniejszej obróbce termicznej. Proces ten jest dłuższy oraz droższy, lecz pozwala pożywieniu zachować jego wartości odżywcze. Półprodukty, z jakich tworzymy jedzenie są w 100% przebadane i, co najważniejsze, zaaprobowane do ludzkiej konsumpcji. Dzięki temu mamy pewność, że gotowane przez nas posiłki są smaczne, pożywne, a co najważniejsze zdrowe.

Jeżeli twierdząco odpowiesz na poniższe pytania, możesz mieć pewność, że Twoje zwierzę je zdrowo!:

1

Czy wszystkie mięsa, owoce oraz warzywa zostały zaaprobowane przez Ministerstwo Rolnictwa do spożycia ludzkiego?

2

Czy wszystkie dodane suplementy zostały zaakceptowane do konsumpcji ludzkiej i czy są one najwyższej jakości?

3

Czy przygotowujesz pokarm w swojej własnej kuchni?

W PsieDania.pl możemy z radością odpowiedzieć „TAK” na każde z nich.
Tworząc jedzenie dla pupili trzymamy standardy stosowane w „ludzkim” przemyśle spożywczym. .

Jak zaczynałam?

Moja firma powstała z ogromnej miłości, jaką są psy. Już od ponad 20 lat dbam o rodzaj
i jakość pożywienia moich własnych pupili. Myśląc o swoim czworonogu, traktuję go jak członka rodziny, a przecież zdrowie rodziny to jedna z najcenniejszych wartości. Nie chciałam, aby mój pupil żywił się pozostałościami z obiadu, które w żadnej mierze nie zapewniały mu zbilansowanego posiłku. Podawanie mu gotowej karmy było dla mnie jak korzystanie z produktów instant. Szukając „złotego środka” postanowiłam sama zadbać o jego pożywienie.

I tak właśnie podczas comiesięcznego przygotowywania racji żywieniowej dla mojej suczki Toffee, narodził się pomysł na Psie Dania dostępne dla każdego czworonoga.

Dlaczego nie karma?

Ważnym elementem w codziennym życiu naszych czworonożnych przyjaciół, jest codzienny posiłek. Pokarm, który dostaje się do psiego żołądka, wpływa na zdrowie, energię i witalność Twojego pupila. Dlatego warto już dziś pomyśleć o racjonalnym żywieniu, aby dbając o prawidłowe funkcjonowanie psa, zmniejszyć rachunki u weterynarza. Czy nie zastanowiła Cię nigdy etykieta na opakowaniu karmy: „ niezdatne do spożycia dla ludzi”?
Dlaczego coś, czego człowiek nie powinien jeść, jest przeznaczone dla Twojego psa?

Dzieje się tak, dlatego że komercyjne karmy w składzie zawierają odpady szkodliwe, a składniki są gotowane w tak wysokich temperaturach, że większość substancji odżywczych zostaje zdegradowana do minimum.
Zapraszam do naszej sekcji [STRASZNE, ALE PRAWDZIWE], aby uzyskać więcej informacji. Zachęcam do kontaktu lub zapisania się do naszego newslettera, dzięki temu aktualności dotyczące żywienia własnego psa będziesz dostawać bezpośrednio na skrzynkę mailowa

Kim jestem?

Jestem właścicielką i miłośniczką zwierząt domowych. Staram się traktować moich klientów tak, jakbym sama chciała zostać potraktowana. Proponuję wysokiej jakości domowe, psie posiłki, przygotowywane z dbałością o każdy detal.
Bazuję tylko na naturalnych składnikach. Przygotowane przeze mnie Psie Dania nie zawierają żadnych sztucznych barwników i aromatów. Moje posiłki w 100% nadają się do spożycia przez człowieka.

Jestem przekonana, że Psie Dania zrewolucjonizują rynek żywieniowy zwierząt domowych.

Zawsze gotuje tak, jakbym gotwała dla swojej rodziny.

Działam na terenie Krakowa i okolic.

świeżo przyrządzane

świeżo przyrządzane

pakowane próżniowo

pakowane próżniowo

dostarczone do drzwi

dostarczone do drzwi